Sokol Kolovraty - fotbal Praha

Sokol Kolovraty - pražský fotbalový klub

ÚČASTNÍK PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBORU MUŽŮ 2014/2015

9.kolo  FSC Libuš  -  Muži A    3  :  0  ( 3 : 0 )   //  7.kolo  Košíře  -  Muži B    2 :  1 ( 1 : 0 ) branka:  Kosina  //  9.kolo  Starší dorost  -  Stodůlky   7 : 0   ( 3 : 0  )  branky:  Kabeláč 5 , Holub, Dvořák  //  7.kolo Suchdol  -  Mladší dorost   1  : 6  (  0 : 2 ) branky:  Král 2, Venhoda  2, Ondroušek, Černý  //  7.kolo Braník  -  Starší žáci   5  :  1  (  3 : 1 )  branka: Kotě   //  7.kolo Mladší žáci  -  Přední Kopanina   0  :  2   //  7.kolo  Starší přípravka  -  Dubeč  14  :  1  branky:  Pořický 8, Pokorný S. 2, Kováč , Meddeb, Severa  //  7.kolo  Mladší přípravka  -  Junior 49  :   7  //                               

Aktuality

Plánované akce Sokola v Hospůdce Na hřišti

20.10.2014

sobota 13. 12. 2014 od 20:00 hod.
Předvánoční posezení vedení a trenérů Sokola
- tradiční akce na konci roku

sobota 17. 1. 2015 od 20:00 hod.
Pivní slavnost
- soutěž mužstev Sokola o „znalce piva“

sobota 14. 2. 2015 od 20:00 hod.
Pyžamová párty
- náhradní akce za Maškarní ples

Záznam TV utkání Pražská teplárenská – přebor mužů

19.10.2014

9. kolo FSC Libuš – Sokol Kolovraty

http://fotbal.tvcom.cz/Zapas/Soutez-Prazska-teplarenska-prebor-Prahy/Pohlavi-Muzi/Sezona-2014-2015/37102-FSC-Libus-Sokol-Kolovraty.htm

S kým hrajeme:Kde:Kdy:
MLADŠÍ PŘÍPRAVKA x DUBEČ DUBEČ 25.10. 9:30
STARŠÍ ŽÁCI x VRŠOVICE VRŠOVICE 25.10. 10:45
MLADŠÍ DOROST x PODOLÍ KOLOVRATY 25.10. 12:15
MUŽI B x RUZYNĚ KOLOVRATY 25.10. 14:30
STARŠÍ DOROST x BOHNICE BOHNICE 26.10. 12:00
MLADŠÍ ŽÁCI x KBELY KOLOVRATY 26.10. 12:00
MUŽI A x STŘEŠOVICE KOLOVRATY 26.10. 14:30
MLADŠÍ ŽÁCI x DUKLA JM ZŠ MIKULOVA 1.11. 8:30
MINI - TURNAJ ČAFC 1.11. 9:00
STARŠÍ DOROST x HOSTIVAŘ KOLOVRATY 1.11. 11:45
MUŽI A x KRÁLOVICE ŠTĚRBOHOLY 1.11. 14:00
MUŽI B x SUCHDOL SUCHDOL 1.11. 14:00
STARŠÍ ŽÁCI x ÚJEZD NAD LESY KOLOVRATY 1.11. 14:00
STARŠÍ PŘÍPRAVKA x BRANÍK KOLOVRATY 2.11. 12:30
MLADŠÍ DOROST x BŘEZINĚVES BŘEZINĚVES 2.11. 14:00
MLADŠÍ PŘÍPRAVKA x DUKLA JM KOLOVRATY 2.11. 14:00
STARŠÍ PŘÍPRAVKA x CHOLUPICE CHOLUPICE 8.11. 9:30
MLADŠÍ DOROST x BOHNICE KOLOVRATY 8.11. 11:45
MLADŠÍ PŘÍPRAVKA x VRŠOVICE VRŠOVICE 8.11. 12:30
MUŽI B x HOSTIVAŘ B KOLOVRATY 8.11. 14:00
STARŠÍ ŽÁCI x DUKLA JULISKA 9.11. 10:45
MLADŠÍ ŽÁCI x STŘEŠOVICE KOLOVRATY 9.11. 11:30
MUŽI A x UHELNÉ SKLADY KOLOVRATY 9.11. 14:00
MLADŠÍ ŽÁCI x FA PRAHA STŘÍŽKOV 13.11. 18:00
STARŠÍ DOROST x PRAGA KOLOVRATY 15.11. 10:00
MLADŠÍ DOROST x ČECHIE SMÍCHOV ČECHIE SMÍCHOV 15.11. 11:30
MUŽI B x ČECHIE SMÍCHOV ČECHIE SMÍCHOV 15.11. 13:30
MLADŠÍ PŘÍPRAVKA x DOLNÍ CHABRY KOLOVRATY 17.11. 10:30
STARŠÍ PŘÍPRAVKA x HÁJE KOLOVRATY 17.11. 12:00
MUŽI A x CHOLUPICE CHOLUPICE 17.11. 13:30
STARŠÍ ŽÁCI x DOLNÍ CHABRY KOLOVRATY 17.11. 13:30
MUŽI A x TŘEBORADICE KOLOVRATY 23.11. 13:30

Webdesign: Lukáš Hrubý Sokol Kolovraty || Login