Zprávy z utkání – MD 2002-2001, SD 1999-2000-2001-2002, jaro 2017/2018

Mladší a Starší dorost má od ledna společný tréninkový plán a do soutěže se připravoval pod nově složeným realizačním týmem, který je koordinován hlavním trenérem dorostu. Během zimní přípravy se realizační tým, snažil udělat jednu fungující partu, která v počtu 26 hráčů, odehraje dvě soutěže. Cíle pro jaro jsou následující: udržet Přebor Mladšího dorostu a v 1.A třídě Staršího dorostu, být na bedně. Dále pak seznamovat dorostence s „dospělým“ fotbalem v rámci tréninkového procesu a nejstarší kluky „obouchávat“ i v ostrých zápasech našeho Áčka. Držte nám, prosím, palce. Dorostenecký věk je, po nejrůznějších stránkách, komplikované období a naším nejzásadnějším cílem je, aby kluci u fotbalu v Kolovratech zůstali.

MD

PRAGA – Kolovraty 3:1 (1:1)

Nešťastné utkání, kdy jsme měli na to, abychom si ze zápasu odvezli (alespoň) bod. Nicméně totální individuální selhání jednotlivce nás ve 35. minutě poslalo do oslabení. V závěru utkání jsme hráli o vyrovnání, které se nám, i přes veškerou snahu všech hráčů, bohužel nepovedlo.

Kolovraty – Dukla JM 2:1 (1:0)

Šťastné utkání se šťastným koncem. Koncentrovanost, našich hráčů a zahození dvou „loženek“ soupeře, vyneslo důležitý tříbodoví zisk.

ABC Braník – Kolovraty 2:2 (0:2)

Hořká remíza, na které se podílel svým výkonem i rozhodčí, který od 60. minuty utkání soupeři připískával a ABC k remíze dotlačil během čtyř minut v nastavení.

ABC začalo utkání svižně a se snahou co nejdříve skórovat. Úvodní tlak jsme přežili, hru vyrovnali a gólově jsme se prosadili ve 28. a 39. minutě. Do druhé půle jsme změnili rozestavení, soupeř byl bezzubý a bezradný. Bod bychom před zápasem brali, nicméně s ohledem na průběh a vývoj utkání, se nám domů odjíždělo nevesele (slušně řečeno).

Loko Vltavín – Kolovraty 1:1 (0:1)

Bod z Lokády se počítá a jsme za něj rádi. 31. minuta nám byla odměnou za trpělivost. Z pravé strany přichází kvalitní centr, zavíráme zadní tyč a otevíráme skóre. Daří se nám, z ojedinělého výletu na polovinu soupeře, skórovat hlavou. Hra je ve druhé půli vyrovnaná a soupeř, po naší nesoustředěnosti, srovnává v 60. minutě. V úplném závěru jsme si mohli šáhnout pro tříbodový zisk. Nepodařilo se nám však správně vyřešit rychlý brejk, a tak si do naší přeborové pokladničky připisujeme „jen“ cenný bodík.

SD

Junior – Kolovraty 0:2 (0:0), JB

Skvělé vykročení do jarní části. Kluci byli aktivní a poctivou hrou šli za vítězstvím.

Kolovraty – Hostivař 4:2 (1:2), JB

Těžké a emočně náročné utkání kluci zvládli. Ujali jsme se vedení po skvělé akci, která měla nejvyšší kvalitativní parametry. Následně jsme však individuálními chybami dali soupeři šanci, v krátkém sledu, dvakrát skórovat. Obrat ve druhé půli byl náročný a závěrečný potlesk fanoušků zasloužený.

Lipence – Kolovraty 2:5 (1:4), ZF

Na hřišti posledního týmu soutěže jsme do utkání nevstoupili zrovna nejlépe a po krátké době jsme prohrávali o gól. Jen díky individuálním dovednostem jednotlivců jsme dokázali zápas otočit už do poločasu. Druhý poločas už jsme víceméně kontrolovali hru a po zásluze odvezli 3 body. Z naší strany sice hře chyběla týmová kompaktnost a fotbalovost, ale nechyběla komunikace a touha vyhrát.

Šeberov – Kolovraty 4:3 (3:1), ZF

Proti Šeberovu jsme se sešli v silné sestavě a na hřišti soupeře ze spodních pater jsme nepřemýšleli o ničem jiném než o 3 bodech. V prvních 10-15 minutách vše nasvědčovalo tomu, že to tak opravdu bude. Vše, ale nabralo rychlý spád po inkasovaném gólu. Tým se kompletně rozložil a v krátkém čase jsme inkasovali další 2 góly. Do poločasu jsme sice dokázali stáhnout náskok soupeře na 2 góly, ale bohužel v druhém jsme opět inkasovali a nakonec prohráli zřejmě s nejslabším celkem, proti kterému jsme doposud nastoupili. Hodnotit naší hru bez emocí je pro mě dost složité protože jsme nepředvedli vůbec nic. Hráli jsme hluboko pod naše možnosti, chybělo tomu úplně vše od kvality, bojovnosti, komunikace a hlavně uvědomit si, že fotbal je kolektivní hra a to platí obzvláště pro některé jedince.