Dobrý den,

V letošním roce se Sokol Kolovraty zúčastní s návrhem projektu „soutěže“ participativní rozpočet pro rok 2019. V internetovém hlasování se náš projekt bude ucházet o hlasy kolovratských a lipanských občanů starších 15ti let.

Na odkazu níže je vysvětlen princip „soutěže“ a budou tam také představené jednotlivé projekty.

Náš projekt je zaměřen na investici do šaten přípravek. Jedná se o volně stojící budovu z buněk za brankou a tímto projektem chceme sehnat prostředky na její nutnou rekonstrukci. Budova slouží jako šatna pro naše nejmenší fotbalisty a fotbalistky a plánujeme také, abychom v ní mohli skladovat pomůcky pro tyto kategorie a vytvořit nejnutnější zázemí pro jejich trenéry.

Přípravkami nám prošlo za posledních patnáct let ohromné množství dětí a věříme, že i další ročníky dětí, ale i rodiče a trenéři ocení prostředí, které bude bezpečné a funkční.

Náš projekt by měl mít přidělené číslo 10, pro fotbal je to takové „magické“ číslo. Pokud budete chtít pomoct jej prosadit, najděte si jej na výše uvedeném odkazu a podpořte jej svým hlasem.

Za vedení Sokola Kolovraty

Tomáš Reitmeier