Jiné informace

NA TÉTO STRÁNCE NALEZNETE AKTUÁLNÍ INFORMACE

Přeregistrace členů spolku a hráčů

S ohledem na nabytí účinnosti Nařízení evropského parlamentu a rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016, o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) bude u Sokol Kolovraty, z.s. provedena přeregistrace všech členů spolku a všech hráčů.

Na základě schválené Politiky zpracovávání osobních údajů a jejich ochrany (odkaz ZDE)  bude provedena přeregistrace členů spolku a hráčů FA ČR v evidenci spolku.

S ohledem na zvláštní ochranu osobních údajů nezletilých (děti do dovršení věku 15 let) je nutný jednoznačný souhlas zákonného zástupce.

Postup podání přihlášky:

1. ELEKTRONICKY (podmíněno zaručeným elektronickým podpisem)
    – stáhněte si na svůj počítač přihlášku ve formátu *.pdf (soubor je ve formátu editovaného formuláře),
    – vyplňte formulář ve všech částech,
    – podepište soubor svým elektronickým podpisem,
    – odešlete na e-mailovou adresu: mizolo@seznam.cz
  2. V LISTINNÉ PODOBĚ
    –  stáhněte si na svůj počítač přihlášku ve formátu *.pdf (soubor je ve formátu editovaného formuláře) nebo si
    přihlášku odeberte v sídle spolku,
    – vyplňte formulář ve všech částech,
    – přihlášku vytiskněte a podepište,
    – vyplněnou a podepsanou přihlášku doručte do sídla spolku (osobně nebo prostřednictvím pošty).

Případné dotazy odpoví:

Milan Zolich