Sokol Kolovraty - fotbal Praha

Zpět do blogu Mladší přípravka

Kolovraty – Aritma (5+1); Kolovraty – Zličín

Na neděli jsme naplánovali dva zápasy, oba na sebe navazovaly na domácím hřišti. První přijeli kluci z Aritmy. V zápase jsme postavili kombinovaný tým z ročníku 2005 a z tahounů z ročníku 2006. Hrálo se 5+1 na větším hřišti a zejména mladší kluci, kteří v tomto rozestavení hráli poprvé, se v prostoru složitě orientovali. Šikovní hráči byli na obou stranách, Aritma nás předčila v souhře a v určitých momentech v koncentraci. Nejlíp kluci hráli ve třetí čtvrtce, kdy už neplýtvali silami na lítání po celém hřišti a líp drželi posty na hřišti. To mělo vliv i na to, že každý hráč měl najednou víc místa kolem sebe a lépe se přecházelo přes protihráče. Dobře, aktivně, hráli brankáři, i když to vedlo ke dvěma nebo třem gólům do prázdné.

Hráli Alex, Ludva, Lukáš, PepaČ., Bart, Péťa, HonzaR., Šimanski a Gleb

K druhému zápasu v soutěži na dvě hřiště 4+1 přijeli hosté ze Zičína. Týmy na jednotlivá hřiště si volili brankáři, které jsme výjimečně netočili. V brance byli Šimanski a Honza, kteří zůstali z předchozího zápasu. Někteří naši hráči se občas zapomněli a koukali se na hráče s míčem se zájmem, co bude. Viděl jsem pouze Šimanskiho hřiště a kluci pod jeho vedením hráli dobře s míčem, bránění občas nechali na brankáře, ale dali si poradit. Ze začátku se snažili zakončovat z veliké dálky, pak jsme to probrali a kluci uznali, že se dá dostat blíž k bráně ať už individuálně nebo přihrávkou a gólů přibylo. Na druhém hřišti to bylo podobné. Dali jsme dost gólů, kdo nedal gól tak předvedl alespoň pěknou kličku nebo přihrávku, prostě príma odpoledne.

Hráli Šimanski, Crouch, Bob, Adam, Tadeáš, Matyáš, Šlejša, Filip, HonzaR, Šimon, Kuba, Jáša, Matěj, DavidA a Jonáš

Zpět do blogu Mladší přípravka

Komentovat

Zpět do blogu Mladší přípravka
Sokol Kolovraty || Login