Sokol Kolovraty - fotbal Praha

Mini: Program

Program podzim 2016

  • Sobota 10.9. od 10:00 do 14:00 – Turnaj TPVT Louňovice
    – sraz 9:30 na adrese TJ Slavia Louňovice, Za Hřištěm 0346, Mukařov – Louňovice 25162
    – nominace: Dan Valtr, Filip Kříž, Teo Hodulák, Pepa Chalupa, Marek Procházka, Max Lehocký, Adam Dvořák, Franta Babčický, Dominik Proch
  • Sobota 17.9. od 9:30 do 13:30 – Turnaj TPVT Votice
    – sraz 9:00 na adrese SK Votice, Městský stadion, Javorská 354, Votice 25901
    – nominace:
  • Sobota 24.9. od (čas upřesním) – 1. kolo MINI CUP
    – sraz (upřesním) na adrese K vodě 2, Praha 10 – Záběhlice 10600
    – nominace: Dan Valtr, Filip Kříž, Teo Hodulák, Pepa Chalupa, Marek Procházka, Max Lehocký, Adam Dvořák, Franta Babčický, Dominik Proch
  • Neděle 25.9. od 9:00 do 13:00 – Turnaj TPVT Vyžlovka
    – sraz 8:30 na adrese SK Vyžlovka, Sportovní 172, Vyžlovka 28163
    – nominace:
  • Sobota 1.10 až neděle 2.10. – Soustředění Mini Přípravka
    – vše upřesním
  • Sobota 8.10. od (čas upřesním) – 2. kolo MINI CUP
    – sraz (upřesním) na adrese K vodě 2, Praha 10 – Záběhlice 10600
    – nominace: Dan Valtr, Filip Kříž, Teo Hodulák, Pepa Chalupa, Marek Procházka, Max Lehocký, Adam Dvořák, Franta Babčický, Dominik Proch
  • Sobota 15.10. od 10:00 do 14:00 – Turnaj TPVT Kolovraty
    – sraz v 9:30 na hřišti v Kolovratech
    – nominace:
  • Sobota 22.10. od od (čas upřesním) – 3. kolo MINI CUP
    – sraz (upřesním) na adrese K vodě 2, Praha 10 – Záběhlice 10600
    – nominace:
  • Sobota 5.11. od (čas upřesním) – 2. kolo MINI CUP
    – sraz (upřesním) na adrese K vodě 2, Praha 10 – Záběhlice 10600
    – nominace:
  • Sobota 7.1. od 8:00 do 12:00 – Turnaj Říčany
    – sraz 7:45 na adrese Sportovní hala města Říčany, vchod z ulice Škroupova
    – nominace:
  • Neděle 29.1. od 13:00 do 17:00 – Turnaj Říčany
    – sraz 7:45 na adrese Sportovní hala města Říčany, vchod z ulice Škroupova
    – nominace:
  • Neděle 5.3. od 13:00 do 17:00 – Turnaj Říčany
    – sraz 7:45 na adrese Sportovní hala města Říčany, vchod z ulice Škroupova
    – nominace:

 

 




 

Program jaro 2016

  • 16.01. sobota od 13:00 – Turnaj Říčany
    – sraz je v 12:45
    na adrese Multifunkční hala na Fialce, Mánesova 2540, Říčany
    – nominace: Petr S., Kája S., Štěpán R., Štěpán C., Nicolas G., Lewis A., David V., Adam S., Liam R., Martin S., Matěj H., Jenda S., Petr P., Pepa Ch., Adam D., Max L., Marek P., Kuba S., Filip K.,
  • 23.1. sobota od 11:00 – Přátelské utkání Čechie Dubeč
    sraz je v 10:45 na adrese sportovní areál Gutovka, Gutova 39, Praha 10 – Strašnice
    – nominace: Štěpán C., Štěpán R., Nicolas G., Lewis A., Liam R., David V., Petr S., Kája S., Adam S., Martin S.,
  • 24.1. neděle od 10:00 – Přátelské utkání Slavia Louňovice
    – sraz je v 9:45 v tělocvičně v Kolovratech
    – nominace: Jenda S., Martin S., Kuba S., Filip K., Teo H., Adam D., Marek P., Pepa Ch., Max L., Honza V., Kája S., Petr S., Petr A.,
  • 31.1. neděle od 13:30 – Přátelské utkání Slavia Jesenice
    – sraz je v 13:15 v tělocvičně v Kolovratech
    – nominace: Teo H., Pepa Ch., Marek P., Max L., Adam D., Jenda S., Martin S., Petr P., Kuba S., Dan V., Franta B., Petr A., Honza V.
  •  6.2. sobota od 10:00 – Přátelské utkání SC Xaverov (dvojutkání)
    – sraz je v 9:45 na adrese sportovní areál Gutovka, Gutova 39, Praha 10 – Strašnice
    – nominace: 2009: Štěpán R., Martin S., Kája S., Petr S., David V., Adam S.,
    2010: Martin S., Max L., Adam D., Franta B., Teo H., Honza V.
  • 7.2. neděle od 12:45 – Turnaj Háje 2010 (3+0)
    – sraz je v 12:30 na adrese sportovní hala Jižního města, Květnového vítězství 1554, Praha 11
    – nominace: Filip K., Teo H., Pepa Ch., Marek P., Max L., Adam D., Dan V.
  • 14.2. neděle od 11:45 – Turnaj Ovčín
    – sraz je v 11:30 na adrese hala Ovčín, Záběhlická 82/3, Praha 10
    – nominace: Štěpán R., Štěpán C., Nicolas G., Lewis A., Liam R., David V., Petr S., Kája S., Adam S., Matyáš H.,
  • 14.2. neděle od 14:00 – Turnaj Jesenice
    sraz je v 13:45 na adrese tělocvična základní školy Jesenice, K Rybníku 800, 252 42 Jesenice
    – nominace: Jenda S., Martin S., Petr P., Jakub S., Filip K., Pepa Ch., Max L., Adam D., Dan V.
  • Zimní soustředění 20. – 21. 2. pro nominované hráče
  • 21.2. neděle od 15:00 – Přátelské utkání mladší přípravka Sokol Kolovraty
    – v rámci zimního soustředění
    – nominace:
  • 27.2. sobota od 13:00 – Turnaj Říčany
    – sraz je v 12:45 na adrese sportovní hala města Říčany, vchod z ulice Škroupova
    – nominace: Štěpán R., Štěpán C., Nicolas G., Lewis A., Liam R., David V., Petr S., Kája S., Adam S., Matyáš H., Martin S.,
  • 27.2. sobota od 9:00 – Turnaj Ufoun cup
    – sraz 8:45 na adrese Sokolovna Kostelec nad černými lesy, Komenského 527
    – nominace: Filip K., Teo H., Marek P., Max L., Dan V., Adam D., Honza V, Franta, Pepa Ch., Kája, Nicolas Š.
  • 16.4. sobota 15:30 – 1. Turnaj MINI CUP
    – sraz je v 15:15 na adrese ČAFC Praha, K vodě 3186/2, Praha
    – nominace: Adam S., Štěpán R., Petr S., Kája S., Liam R., Štěpán C., Nicolas G., Martin S.,
  • 17.4. neděle 14:00 – Turnaj Slavia One cup roč. 2010
    – sraz v 13:45 na adrese ABC Braník
    – nominace: ročník 2010
  • 1.5. neděle 10:00 – Turnaj Kolovraty ročník 2009
    – sraz je v 9:45 v kabině v Kolovratech
    – nominace: Adam S., David V., Štěpán R., Lewis A., Kája S., Petr S., Štěpán C., Liam R., Nicolas G.,
  • 7.5. sobota 10:00 – Přátelské utkání Háje (hráno 3+0 na 4 branky)
    – sraz v 9:45 na Hájích
    – nominace: celý ročník 2010 + 2011
  • 8.5. neděle od 9:00 – Turnaj Lounovice
    – sraz v 8:45 na adrese Slavia Lounovice
    – nominace: Kuba S., Filip K., Martin S., Matyáš H., Petr P., Štěpán C., David V., Teo H.,
  • 14.5. sobota 8:00 – 2. Turnaj MINI CUP
    – sraz je v 7:45 na adrese ČAFC Praha, K vodě 3186/2, Praha
    – nominace: Štěpán R., Petr S., Kája S., Adam S., Štěpán C., David V., Liam R., Nicolas G., Lewis A.,
  • 14.5. sobota 14:00 – Turnaj Říčany
    – sraz je v 13:45 na adrese FK Říčany
    – nominace: Matyáš H., Max L., Adam D., Kuba S., Martin S., Dan V., Dominik P., Nicolas S.,
  • 22.5. neděle od 9:30 – Turnaj Kolovraty ročník 2010
    – sraz je v 9:15 v kabině v Kolovratech
    – nominace: Martin S., Jenda S., David V., Max L., Pepa Ch., Matyáš H., Dan V., Petr P., Kája S., Dominik P., Štěpán C.,
  • 27.5. pátek od 17:00 – Přátelské utkání Vyžlovka
    – sraz je v 16:30
    – nominace: Matyáš H., Max L., Adam D., Kuba S., Martin S., Dan V., Dominik P., Nicolas S.,
  • 28.5. sobota od 11:30 – 3. Turnaj MINI CUP
    – sraz je 11:15 na adrese ČAFC Praha, K vodě 3186/2, Praha
    – nominace: Adam S., David V., Štěpán R., Štěpán C., Liam R., Nicolas G., Petr S., Kája S., Lewis A.,
  • 4.6. sobota od 8:45 – Mistrovské utkání proti Čechii Uhříněves (mladší přípravka)
    – sraz je v 8:15 na adrese Čechie Uhříněves
    – nominace: Adam S., Matyáš H., David V., Štěpán C., Štěpán R., Liam R., Petr S., Kája S.,
  • 5.6. neděle od 9:00 – Turnaj Vyžlovka
    – sraz je v 8:15 na adrese
    – nominace: Martin S., Kuba S., Adam D., Dan V., Teo H., Pepa Ch., Dan S., Max L.,
  • 11.6. sobota od 16:00 – Finále MINI CUP
    – sraz je v 15:45 na ČAFC Praha, K vodě 3186/2, Praha
    – nominace: Adam S., Matyáš H., Štěpán C., Štěpán R., Liam R., Petr S., Kája S., Nicolas G., Lewis A.,
  • 11.6. sobota od 9:00 – Přátelské utkání FK Radošovice
    – sraz je v 9:45 na FK Radošovice
    – nominace: Honza V., Fanda B., Marek P., Dan V., David S., Pepa Ch.,
  • 12.6.neděle od 14:00 – Turnaj Votice
    – sraz je v 13:45 ve Voticích
    – nominace: Kuba S., Martin S., Max L., Dominik P., Adam D., Dan V., Pepa Ch., Honza S.,
  • 18.6. sobota od 9:00 – Turnaj Světice
    – sraz je v 8:45 ve Světicích
    – nominace: Kuba S., Martin S., Petr P., Marek P., Max L., Adam D., Nicolas S., Honza S., Teo H.,
  • 18.6. sobota od 8:30 – Turnaj Dubeč
    – sraz je v 8:15 v Dubči
    – nominace: Štěpán R., Štěpán C., Nicolas G., Lewis A., Petr S., Kája S., David V., Adam S., Liam R.,
  • 25.6. sobota od 14:00 – Přátelské utkání k 90. letů Sokolu Kolovraty
    – sraz je v 13:45 v kabině v Kolovratech
    – nominace: všichni z ročníku 2009 + 2010 + 2011


 

Program podzim 2015

  • 12.9. sobota od 9:30 – Turnaj Louňovice
    – sraz je 9:00 na adrese Slavia Louňovice, Za hřištěm 346, Louňovice
    – nominace: Dan Valtr, Liam Růžička, Honza Salmon, Filip Kříž, Dominik Proch, Teo Hodulák, Pepa Chalupa, Matěj Hodek, Kája Sommerová, Petr Sommer, Marek Procházka
  • 13.9. neděle od 8:00 – 1. Kolo MINI CUP ČAFC
    sraz je 8:00 na adrese ČAFC Praha, K vodě 3186/2, Praha
    – nominace: Petr a Kajá Sommerovi, Štěpán C., Štěpán R., Adam Strnad, Niky Gurmu, David Vilím, Lewis Azaka, Liam Růžička
  • 19.9. sobota od 9:30 – Turnaj Kolovraty
    sraz je 9:15 v kabině v Kolovratech
    – nominace: Petr a Kája Sommerovi, Štěpán Císař., Štěpán Reitmeier, Adam Strnad, Niky Gurmu, David Vilím, Lewis Azaka, Dan Valtr, Liam Růžička, Honza Salmon, Filip Kříž, Dominik Proch, Teo Hodulák, Pepa Chalupa, Marek Procházka
  • 3.10. sobota od 8:302. Kolo MINI CUP ČAFC
    -sraz je 8:00 na adrese ČAFC Praha, K vodě 3186/2, Praha
    nominace: Štěpán Císař, Štěpán Reitmeier, Adam Strnad, Niky Gurmu, David Vilím, Lewis Azaka, Liam Růžička, Martin Smutný
  • 10.10. sobota 9:30 – Turnaj Votice
    sraz je 9:00 na adrese SK Marila Votice, Javorská ulice
    – nominace: Petr a Kája Sommerovi, David Vilím, Liam Růžička, Štepán Císař., Jenda Salmon, Martin Smutný, Max, Kuba,
  • 11.10. neděle od 13:00 – Turnaj Kolovraty 3+0
    – sraz je 12:30 v kabinách
    – nominace: Teo Hodulák, Filip Kříž, Pepa Chalupa, Dan Valtr, Ondra, Adam D., Honza S., Mates Hrodek, Fanda, Marek, Honza F.,
  • 18.10. neděle od 8:00 – 3. Kolo MINI CUP ČAFC
    -sraz je 8:00 na adrese ČAFC Praha, K vodě 3186/2, Praha
    – nominace: Petr a Kája Sommerovi, David Vilím, Liam Růžička, Štěpán Císař, Štěpán Reitmeier, Adam Strnad, Lewis Azaka, Nicolas Gurmu, Martin Smutný, Jenda Salmon
  • 1.11. sobota od 9:30 – Turnaj Vyžlovka
    -sraz je 8:45 na adrese
    – nominace: Adam Strnad, Štěpán Reitmeier, Petr Panuška, Teo Hodulák, Matěj Hrodek, Nicolas Gurmu,
  • 7.11. sobota od 13:00 – Turnaj Říčany
    – sraz je 12:45 na adrese FK Říčany, Škroupova 971, Říčany
    – nominace: Petr a Kája Sommerovi, Liam Růžička, Nicolas Gurmu, Matěj Hrodek, David Vilím,
  • 21.11.sobota od 9:00 – Turnaj Říčany – tělocvična
    sraz je v 8:30 na adrese Multifunkční hala na Fialce, Mánesova 2540, Říčany
    – nominace: Petr a Kája Sommerovi, Štěpán Reitmeier, Štěpán Císař, Nicolas Gurmu, Lewis Azaka, Adam Strnad, Martin Smutný, Matěj Hrodek, David Vilím, Liam Růžička
  • 5.12. sobota od 10:00 – Přátelské utkání Slávia Jesenice
    – sraz je v 9:45 v šatně v tělocvičně v Kolovratech
    – nominace: Dan V., Filip K., Teo H., Pepa Ch., Marek P., Max L., Adam D., Franta B., Honza F., Matej H., Kuba S., Honza ., Martin S., Petr P.,
  • 12.12. sobota od 9:30 – Přátelské utkání SC Xaverov
    – sraz je v 9:15 na adrese volnočasový areál Gutovka, Gutova 39, Praha 10 – Strašnice
    – nominace: Mates H. Kuba S., Martin S., Jenda S., Kája S., Pepa Ch., Max L., Franta B., Liam R.
  • 12.12. sobota od 10:30 – Přátelské utkání mladší přípravka 2008 Sokol Kolovraty
    – sraz je v 10:15 na adrese volnočasový areál Gutovka, Gutova 39, Praha 10 – Strašnice
    – nominace: Štěpán R., Štěpán C., Niky G., Lewis A., David V., Petr S., Adam S., Kája S., Mates H., Liam R., Pepa Ch., Martin S.,
  • 18.12. pátek od 17:00 – Přátelské utkání Slávia Louňovice – místo tréninku
    – sraz je v 16:45 v šatně v tělocvičně v Kolovratech
    – nominace: celý ročník 2010
  • 18.12. pátek od 17:00 – Plavání
    – sraz je v 16:45 na adrese Na Fialce, Mánesova 2530/3a, Říčany – místo tréninku
    – nominace: celý ročník 2009

 

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Program jaro 2015

  • 11.4. sobota od 9:30 – Turnaj Louňovice
    – sraz je 9:00 na adrese Slavia Louňovice, Za hřištěm 346, Louňovice
    – nominace: Martin, Filip, Tadeáš, Štěpán R., Tobiáš, Niky, Lewis, Honza
  • 12.4. neděle od 10:30 – Přátelské utkání ČAFC
    sraz je v 10:15 na adrese ČAFC Praha, K vodě 3186/2, Praha
    – nominace: Robert, Petr, Kája, David, Adam, Liam, Štěpán C., Daniel, Honza, Jenda
  • 18.4. sobota od 10:00 – Přátelské utkání Sokol Kolovraty
    sraz je 9:45 v kabině na hřišti
    – nominace: Martin, Filip, Tadeáš, Štěpán R., Tobiáš, Niky, Lewis, Honza, Robert
  • 19.4. neděle od 14:00 – Turnaj Kunice
    sraz je 13:30 na adrese TJ Kunice, Sportovní 88, Kunice – Vidovice
    – nominace: Robert, Petr, Kája, David, Adam, Liam, Štěpán C., Daniel, Jenda
  • 25.4. sobota od 12:00 – 1. Kolo MINI CUP ČAFC
    sraz je 11:30 na adrese ČAFC Praha, K vodě 3186/2, Praha
    – nominace: Martin, Filip L., Tadeáš, Štěpán R., Tobiáš, Niky, Lewis, Honza
  • 25.4. sobota od 13:30 – Turnaj Říčany
    sraz je 13:00 na adrese FK Říčany, Škroupova 971, Říčany
    – nominace: Robert, Petr, Kája, David, Adam, Liam, Štěpán C., Daniel, Filip K.
  • 1.5. pátek od 9:00 – Turnaj Kolovraty
    sraz je 8:45 v kabině na hřišti
    – nominace: Martin, Filip L., Tadeáš, Tobiáš, Honza, Robert, Niky, Štěpán R., Lewis
  • 8.5 pátek od 12:00 – 2. Kolo MINI CUP ČAFC
    – sraz 11:30 na adrese ČAFC Praha, K vodě 3186/2, Praha
    – nominace: Martin, Filip, Tadeáš, Tobiáš, Honza, Niky, Štěpán R., Lewis
  • 16.5. sobota od  10:00 – Turnaj Světice
    sraz 9:30 na adrese SK Světice, Světice 190
    – nominace: Martin, Robert, Filip L., Tadeáš, Tobiáš, Honza, Ondra, Vlasta
  • 16.5. sobota od 8:30Mini turnaj Hostivař
    – sraz 8:15 na adrese SK Hostivař, Švehlova 36, Praha 10
    – nominace: Štěpán R., Niky, Lewis, Petr, Kája, David, Adam, Liam, Štěpán C., Dan
  • 31.5. sobota od 12:30 – Turnaj Vlašim
    – sraz 12:15 na adrese FC Graffin Vlašim, Kollárova 1008, Vlašim
    – nominace: Kája, Petr, Štěpán R., Filip L., Robert, Niky
  • 24.5. neděle od 12:00 – 3. Kolo MINI CUP ČAFC
    – sraz 12:00 na adrese ČAFC Praha, K vodě 3186/2, Praha
    – nominace: Filip L., Martin, Niky, Štěpán R., Tobiáš, Tadeáš, Honza
  • 7.6. neděle od 10:00 – Turnaj Senohraby
    – sraz 9:45 na adrese U Hřiště, Senohraby
    – nominace: Štěpán R., Štěpán C., Niky, Lewis, Liam, David, Petr, Kája, Adam
  • 7.6. neděle od 14:45 – 4. Kolo MINI CUP ČAFC
    – sraz 14:30 na adrese ČAFC Praha, K vodě 3186/2, Praha
    – nominace: Robert, Martin, Filip L., Tadeáš, Tobiáš, Honza, Vlasta
  • 14.6. neděle od 9:30 – Turnaj Kolovraty
    sraz 9:15 v kabině na hřišti
    – nominace: Robert, Štěpán C., David, Petr, Kája, Lewis, Štěpán R., Niky, Liam, Adam
  • 20.6. sobota od (bude upřesněno) – Závěrečný turnaj MINI CUP ČAFC
    – sraz ………… na adrese ČAFC Praha, K vodě 3186/2, Praha
    – nominace: Robert, Martin, Filip L., Tadeáš, Tobiáš, Honza, Vlasta, Štěpán R., Niky

 

 

 

Sokol Kolovraty || Login