MLADŠÍ ŽÁCI – VSTUP DO JARNÍ SEZONY

Vstup do jarní sezony už mají za sebou i oba týmy mladších žáků. Vzhledem k tomu, že mají v soutěži jen devět soupeřů, tak se tento víkend už překlopí do poslední čtvrtiny. „Áčko“ už v několika zápasech zimní ligy dokázalo nastřílet branky a v prvním čtyřech jarních kolech narazilo ve třech zápasech na týmy ze špičky tabulky. V prvním zápase v Klánovicích se klukům dařilo herně a ve vyrovnaném zápase dlouho vedli, soupeř nakonec vyrovnal a na konci mohl i vstřelit vítěznou branku. Remíza s týmem, který nám na podzim nadělil desítku, potěšila a v dalším zápase jsme vrátili podzimní porážku týmu z Dubče. Ve třetím zápase v Hrdlořezích nám chyběli některé tradiční opory, které pomáhali starším žákům. Sehráli jsme hezký vyrovnaný zápas, který kluky vtáhnul a odehráli ho naplno. Výsledkem byla další remíza, v poslední minutě mohl padnout gól na obou stranách, prohrát by bylo pro oba týmy kruté. Minulý týden jsme opět vrátili porážku z podzimu, tentokrát béčku Újezda nad Lesy. Vyšla nám hlavně první půlka, góly střelami z dálky a do prázdné branky po přihrávkách „pod sebe“. „Béčko“ začalo těžkým zápasem na Vyšehradě, ve druhém zápase doma s Podolím se nám nedařilo vyvinout dostatečné úsilí a naše hra byla spíš přípravková. Na větším hřišti jsme byli ztracení a nedokázali jsme se dostat z chumlu. Ve třetím zápase v Kyjích už to bylo lepší, dravější a odměnou bylo vítězství. V zatím posledním zápase jsme doma přivítali Cholupice, soupeř nás od začátku přitlačil a vypadalo to na další spíš přípravkový zápas. Stálo při nás štěstí a dostali jsme gól až na konci poločasu a hlavně jsme postupem času byli aktivnější při získávání míče i při našem útočném snažení. Celkem vyrovnaný stav držel kluky v koncentraci až do konce zápasu a výkon a zaujetí ve hře je příslibem zejména pro příští sezonu, protože v béčku jsou hlavně kluci z mladšího ročníku.

MLADŠÍ ŽÁCI A

KLÁNOVICE – KOLOVRATY           2.2