Sokol Kolovraty - fotbal Praha

Starší přípravka: Program

Zimní sezona listopad 2018/březen 2019

  • NEDĚLE 18.11. TURNAJ RADO CUP roč. 2008, Říčany (13:00-17:00)
    – nominace: Honza S., Ondra N., Štěpán R., David V., Vojta H., Max L., Robert DH., Štěpán C., Martin S., Fanda B.
    – povrch: UMT v nafukovače
    – adresa: Školní, Říčany

 

  • SOBOTA 24.11. TURNAJ S-CENTRUM, Benešov (9:45-15:00)
    – nominace: Tadeáš F., Filip L. Ondra N., Honza S. Filip S., Štěpán R., Max L.,
    – povrch: UMT v nafukovače
    – adresa: U Vodárny 2215, Benešov

 

  • NEDĚLE 25.11. TURNAJ UMBRO CUP, Říčany (12:45-17:00)
    – nominace: Kuba S., Robert DH., Kája S., Martin S., Vojta H., Fanda B., Tonda S., Petr S.
    – povrch: tělocvična
    – adresa: Mánesova 2530/3a, Říčany

 

  • SOBOTA 1.12. TURNAJ BOHEMIA SOCCER CUP, Praha – Chodov (14:00-19:00)
    – nominace: Tadeáš F., Filip L., Honza S., Štěpán R:, Vojta H., Max L.
    – povrch: tělocvična
    – adresa: Sportovní hala Jedenáctka, Mírového hnutí 3, Praha – Chodov

 

  • NEDĚLE 2.12. TURNAJ UMBRO CUP, Říčany (12:45-17:00)
    – nominace: David V., Štěpán C., Martin S., Fanda B., Kája S., Kuba U.
    – povrch: tělocvična
    – adresa: Mánesova 2530/3a, Říčany

 

  • NEDĚLE 2.12. PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ SK Horní Měcholupy x Sokol Kolovraty (10:00-12:00)
    – nominace: Štěpán R., Adam S., Vojta H., Filip L., Ondra N., Petr S.,
    – povrch: UMT venku
    – adresa: Hornoměcholupská 300, Praha – Horní Měcholupy

 

  • NEDĚLE 9.12. TURNAJ RADO CUP roč. 2009, Říčany (9:00-12:30)
    – nominace: Štěpán R., David V., Adam S., Štěpán C., Vojta H., Kuba U., Fanda B.
    – povrch: UMT v nafukovače
    – adresa: Školní, Říčany

 

  • NEDĚLE 9.12. TURNAJ RADO CUP roč. 2008, Říčany (13:00-16:30)
    – nominace: Tadeáš F., Filip L., Ondra N., Honza S., Filip S., Štěpán R., Robert DH., Adam S.
    – povrch: UMT v nafukovače
    – adresa: Školní, Říčany

 

  • SOBOTA 15.12. TURNAJ UMBRO CUP, Říčany (8:25-12:40)
    – nominace: Kuba S., Robert DH., Štěpán C., Martin S., Kuba U., David V., Kája S., Tonda S., Fanda B., Max L.,
    – tělocvična
    – adresa: Mánesova 2530/3a, Říčany

 

  • SOBOTA 5.1. ZIMNÍ LIGA KOLOVRATY 1. kolo – modrý tým
    – Světice x Kolovraty (9:00)
    – nominace: Tadeáš F., Filip L., Ondra N., Honza S., Filip S., Štěpán R., Petr S., Max L.

 

  • SOBOTA 5.1. ZIMNÍ LIGA KOLOVRATY 1. kolo – červený tým
    – Újezd nad lesy x Kolovraty (10:10)
    – nominace: Kuba S., Robert DH., Kája S., David V., Adam S., Štěpán C., Martin S., Vojta H., Kuba U., Fanda B., Tonda S.

 

  • SOBOTA 12.1. ZIMNÍ LIGA KOLOVRATY 2. kolo – modrý tým
    – Kolovraty x Uhříněves (9:00)
    – nominace: Tadeáš F., Filip L., Ondra N., Honza S., Filip S., Štěpán R., Petr S., Max L.

 

  • SOBOTA 12.1. ZIMNÍ LIGA KOLOVRATY 2. kolo – červený tým
    – Kolovraty x Union Vršovice (11:20)
    – nominace: Kuba S., Robert DH., Kája S., David V., Adam S., Štěpán C., Martin S., Vojta H., Kuba U., Fanda B., Tonda S.

 

  • SOBOTA 19.1. ZIMNÍ LIGA KOLOVRATY 3. kolo – modrý tým
    – Újezd nad Lesy x Kolovraty (9:00)
    – nominace: Tadeáš F., Filip L., Ondra N., Honza S., Filip S., Štěpán R., Petr S., Max L.

 

  • SOBOTA 19.1. ZIMNÍ LIGA KOLOVRATY 3. kolo – červený tým
    – Březiněves x Kolovraty (11:20)
    – nominace: Kuba S., Robert DH., Kája S., David V., Adam S., Štěpán C., Martin S., Vojta H., Kuba U., Fanda B., Tonda S.

 

  • SOBOTA 26.1. ZIMNÍ LIGA KOLOVRATY 4. kolo – modrý tým
    – Kolovraty x Vyžlovka (9:00)
    – nominace: Tadeáš F., Filip L., Ondra N., Honza S., Filip S., Štěpán R., Petr S., Max L.

 

  • SOBOTA 26.1. ZIMNÍ LIGA KOLOVRATY 4. kolo – červený tým
    – Kolovraty x Uhříněves (10:10)
    – nominace: Kuba S., Robert DH., Kája S., David V., Adam S., Štěpán C., Martin S., Vojta H., Kuba U., Fanda B., Tonda S.

 

  • NEDĚLE 27.1. PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ ABC Braník x Sokol Kolovraty
    – nominace: Štěpán R., Petr S., Kája S., David V., Adam S., Štěpán C., Martin S., Vojta H., Kuba U., Fanda B., Max L., Kuba S., Robert DH.
    – UMT venku (12:30)
    – adresa: ABC Braník, Za mlýnem 1774/12, Praha 4 – Braník

 

  • SOBOTA 9.2. ZIMNÍ LIGA KOLOVRATY 5. kolo – modrý tým
    – Union Vršovice x Kolovraty (9:00)
    – nominace: Tadeáš F., Filip L., Ondra N., Honza S., Filip S., Štěpán R., Petr S., Max L.

 

  • SOBOTA 9.2. ZIMNÍ LIGA KOLOVRATY 5. kolo – červený tým
    – Kolovraty x Vyžlovka (12:30)
    – nominace: Kuba S., Robert DH., Kája S., David V., Adam S., Štěpán C., Martin S., Vojta H., Kuba U., Fanda B., Tonda S.

 

  • SOBOTA 2.3. ZIMNÍ LIGA KOLOVRATY 6. kolo
    – Kolovraty modrá x Kolovraty Červená (9:00)
    – nominace červený tým: Kuba S., Robert DH., Kája S., David V., Adam S., Štěpán C., Martin S., Vojta H., Kuba U., Fanda B., Tonda S.
    – nominace modrý tým: Tadeáš F., Filip L., Ondra N., Honza S., Filip S., Štěpán R., Petr S., Max L.

 

  • SOBOTA 9.3. ZIMNÍ LIGA KOLOVRATY 7. kolo – modrý tým
    – Kolovraty x Březiněves (12:30)
    – nominace: Tadeáš F., Filip L., Ondra N., Honza S., Filip S., Štěpán R., Petr S., Max L.

 

  • SOBOTA 9.3. ZIMNÍ LIGA KOLOVRATY 7. kolo – červený tým
    – Kolovraty x Světice (11:20)
    – nominace: Kuba S., Robert DH., Kája S., David V., Adam S., Štěpán C., Martin S., Vojta H., Kuba U., Fanda B., Tonda S.

 

Mistrovská utkání jaro 2018

Datum a čas Domácí Hosté Hřiště
08.04.2018 16:30 Sokol Kolovraty Sportovní klub Union Vršovice, z.s. KOLOVRATY  UMT.
14.04.2018 13:00 Sokol Kolovraty Fotbalový klub Slavoj Vyšehrad KOLOVRATY  UMT.
22.04.2018 12:45 Tělovýchovná jednota JUNIOR PRAHA, z.s. Sokol Kolovraty V ÚŽLABINĚ  UMT.
28.04.2018 09:00 Sokol Kolovraty Fotbalová a Sportovní Akademie Praha 5, z.ú. KOLOVRATY  UMT.
05.05.2018 10:30 SK Hostivař Sokol Kolovraty HOSTIVAŘ  T.
13.05.2018 15:00 Sokol Kolovraty Sportovní klub Střešovice 1911 KOLOVRATY  UMT.
17.05.2018 17:30 Fotbalový klub Újezd nad Lesy Sokol Kolovraty ÚJEZD NAD LESY  T.
27.05.2018 17:00 Sokol Kolovraty SK Ďáblice z.s. KOLOVRATY  UMT.
03.06.2018 13:45 Sokol Dolní Počernice z.s. Sokol Kolovraty DOLNÍ POČERNICE  T.
10.06.2018 09:15 FC Přední Kopanina Sokol Kolovraty KOPANINA  T.
17.06.2018 14:00 Sportovní klub Zbraslav Sokol Kolovraty ZBRASLAV  T.

SO 13.1.2018, 14-18:30, Zbuzany, turnaj pro ročník 07 ZRUŠENOTurnaje:

SO 20.1.2018, 16:30-19:00, Ovčín, turnaj pro ročník 08

SO 3.3.2018, 9:00, Benešov, turnaj pro ročník 08

NE 11.3.2018, 13:45, Zbuzany, turnaj pro ročník 07

SO 17.3.2018, 10:00, Kolovraty-Lipence

 

Zimní liga 2018 Starších přípravek v Kolovratech

 Den  Datum  Čas  Domácí  Hosté  Hřiště
NE 07.01.2018 9:00 SVĚTICE KOLOVRATY KOLOVRATY
NE 14.01.2018 9:00 KOLOVRATY VIKTORKA ŽIŽKOV KOLOVRATY
NE 21.01.2018 9:00 ÚJEZD NAD LESY KOLOVRATY KOLOVRATY
NE 28.01.2018 9:00 KOLOVRATY RADOŠOVICE KOLOVRATY
NE 04.02.2018 10:20 ČESKÝ BROD KOLOVRATY KOLOVRATY
NE 25.02.2018 9:00 HÁJE KOLOVRATY KOLOVRATY
NE 04.03.2018 9:00 KOLOVRATY HORNÍ MĚCHOLUPY KOLOVRATY
Sokol Kolovraty || Login