Sokol Kolovraty - fotbal Praha

Starší žáci: Program

Tréninky pro starší žáky do konce podzimní sezóny:

následující tréninky až do dohotovení UMT budou probíhat v kleci v těchto termínech.

PO  18:00-19:00 tělocvična kondiční

ÚT  18:00-19:30  klec

ČT  17:00-18:30  klec

Po dohotovení velké UMT (od 20.11.2018 ??)

PO  18:00-19:00 tělocvična kondiční

ÚT  17:30-19:00  UMT

ČT  17:30-19:00  UMT

 

Program pro kategorii ŽÁKŮ v mezidobí do konce roku a program zimního přípravného období (program může být průběžně upravován). Zápasy : Mladší žáci MŽ oranžově, Starší žáci SŽ zeleně

neděle 11.11. MŽ A 13:00 MU KOLO – Klánovice
pondělí 12.11. Trénink 17:00 tělocvična 2007,  18:00 tělocvična 2006-2004
úterý 13.11. Trénink 18:00 klec
čtvrtek 15.11. Trénink 17:00 klec
sobota 17.11. MŽ A 11:00 MU Dubeč – KOLO
neděle 18.11. MŽ B 15:30 PU Admira – KOLO
pondělí 19.11. Trénink 17:00 tělocvična 2007 18:00 tělocvična 2006-2004
úterý 20.11. Trénink 17:30 UMT
čtvrtek 22.11. Trénink 17:30 UMT
neděle 25.11. SŽ 10:00 PU KOLO – Nusle pozn. po dokončení UMT
pondělí 26.11. Trénink 17:00 tělocvična 2007,  18:00 tělocvična 2006-2004
úterý 27.11. Trénink 17:30 UMT
čtvrtek 29.11. Trénink 17:30 UMT
sobota 1.12. MŽ ?? PU Podolí – KOLO (10+1)
pondělí 3.12. Trénink 17:00 tělocvična 2007,  18:00 tělocvična 2006-2004
úterý 4.12. Trénink 17:30 UMT
čtvrtek 6.12. Trénink 17:30 UMT
neděle 9.12. MŽ ?? PU KOLO – Radošovice
pondělí 10.12. Trénink 17:00 tělocvična 2007,  18:00 tělocvična 2006-2004
úterý 11.12. Trénink 17:30 UMT
čtvrtek 13.12. Trénink 17:30 UMT
sobota 15.12. VOLNO
pondělí 17.12. Trénink 17:00 tělocvična 2007,  18:00 tělocvična 2006-2004
čtvrtek 20.12. Trénink – Rozlučka s podzimem 2018
pátek 21.12. – 2.1.  VOLNO – VÁNOCE A NOVOROČNÍ PAUZA
čtvrtek 3.1. Trénink 17:30 UMT
neděle 6.1. MŽ 8:30 ZL KOLO – HM
pondělí 7.1. Trénink 17:00 tělocvična 2007 18:00 tělocvična 2006-2004
úterý 8.1. Trénink 17:30 UMT
čtvrtek 10.1. Trénink 17:30 UMT
neděle 13.1. MŽ 8:30 ZL KOLO – Škvorec , SŽ 14:00 PU KOLO – Řepy
pondělí 14.1. Trénink 17:00 tělocvična 2007 18:00 tělocvična 2006-2004
úterý 15.1. Trénink 17:30 UMT
čtvrtek 17.1. Trénink 17:30 UMT
sobota 19.1. MŽ 8:00 Turnaj Říčany,  SŽ 13:00 Turnaj Říčany (7+1)
neděle 20.1. MŽ 8:30 ZL KOLO – Světice
pondělí 21.1. Trénink 17:00 tělocvična 2007 18:00 tělocvična 2006-2004
úterý 22.1. Trénink 17:30 UMT
čtvrtek 24.1. Trénink 17:30 UMT
neděle 27.1. MŽ 8:30 ZL KOLO – ČAFC
pondělí 28.1. Trénink 17:00 tělocvična 2007 18:00 tělocvična 2006-2004
úterý 29.1. Trénink 17:30 UMT
čtvrtek 31.1. Trénink 17:30 UMT
sobota 2.2. VOLNO – POLOLETNÍ PRÁZDNINY
pondělí 4.2. Trénink 17:00 tělocvična 2007 18:00 tělocvična 2006-2004
úterý 5.2. Trénink 17:30 UMT
čtvrtek 7.2. Trénink 17:30 UMT
neděle 10.2. MŽ 8:30 KOLO – Kunice,  SŽ 14:00 PU KOLO – ???
pondělí 11.2. Trénink 17:00 tělocvična 2007 18:00 tělocvična 2006-2004
úterý 12.2. Trénink 17:30 UMT
čtvrtek 14.2. Trénink 17:30 UMT
sobota 16.2.-24.2. VOLNO – PRÁZDNINY
pondělí 25.2. Trénink 17:00 tělocvična 2007 18:00 tělocvična 2006-2004
úterý 26.2. Trénink 17:30 UMT
čtvrtek 28.2. Trénink 17:30 UMT
neděle 3.3. MŽ 8:30 ZL KOLO – Radošovice
pondělí 4.3. Trénink 17:00 tělocvična 2007 18:00 tělocvična 2006-2004
úterý 5.3. Trénink 17:30 UMT
čtvrtek 7.3. Trénink 17:30 UMT
neděle 10.3. MŽ 8:30 ZL KOLO – Újezd
pondělí 11.3. Trénink 17:00 tělocvična 2007 18:00 tělocvična 2006-2004
úterý 12.3. Trénink 17:30 UMT
čtvrtek 14.3. Trénink 17:30 UMT
sobota 16.3. MŽ PU, SŽ PU KOLO – ???  
pondělí 18.3. Trénink 17:00 tělocvična 2007 18:00 tělocvična 2006-2004
úterý 19.3. Trénink 17:30 UMT
čtvrtek 21.3. Trénink 17:30 UMT
sobota 23.3. MŽ MU 1.kolo
pondělí 25.3. Trénink 17:00 tělocvična 2007 18:00 tělocvična 2006-2004
úterý 26.3. Trénink 17:30 UMT
čtvrtek 28.3. Trénink 17:30 UMT
sobota 30.3. MŽ MU 2.kolo, SŽ PU KOLO – ???
úterý 2.4. Trénink 17:30 UMT
čtvrtek 4.4. Trénink 17:30 UMT
sobota 6.4. MŽ MU 3.kolo,  SŽ  MU 1.kolo

Výsledky podzimní části sezóny – SŽ:

NE  09.09.2018   17:00    Sokol Kolovraty – Sokol Dolní Počernice   8:2
NE  16.09.2018   16:30    Spartak Hrdlořezy – Sokol Kolovraty        1:4
NE  23.09.2018   16:30    Sokol Kolovraty – Čechie Dubeč                2:2
NE  30.09.2018   13:30    AFK Union Žižkov – Sokol Kolovraty        3:4
NE  07.10.2018   16:00    Sokol Kolovraty – TJ JUNIOR PRAHA      0:5
SO  13.10.2018   10:30    SK Čechie Uhříněves – Sokol Kolovraty      6:1
NE  21.10.2018   15:30    Sokol Kolovraty – Běchovičtí sršni              0:0
NE  27.10.2018   9:00    Sokol Kolovraty – SK Hostivař                      2:3
NE  04.11.2018   13:00    ČAFC Praha – Sokol Kolovraty                    1:10

Sokol Kolovraty || Login