Turnaj Háje Cup 25/11/2017

V sobotu 25.11.2017 byl na pořadu další z turnajů Mini přípravky Sokola Kolovraty. Všechny čekal maraton v podobě 8 zápasů. Kluci se s tím poprali na chvalitebnou. V některých zápasech stříleli jeden gól za druhým, v některých zase nestačili lovit balóny ze sítě. Pochvalu však zaslouží úplně všichni. Nakonec jsou z toho 2 velmi přesvědčivá vítězství (4:1 a 5:0) a jedna remíza 1:1. O prohrách se mediím nepodařilo nic zjistit, protože realizační tým urputně mlčí :-).

V zápasech se podařily vstřelit borcům z Kolovrat hned 2 hattricky. Prvním šutérem byl Kamil a druhým David. Celkem se podařilo vsítit 15 gólů (Kamil 5x, David 5x, Jan S. 2x, Jenda B., Dan S., vlastní).

Ozdobou nebyla pouze útočná hra týmu, ale i ta obranná. Dvojice Dan a Jenda se ukázala jako téměř neprůchozí stráž vlastní brány.

Zaslouženou odměnou byla medaile, kterou si každý hrdě odnesl na krku.