Turnaj PFS Neberte nám naši hru 28/09/2018

nastoupili: Martin C, Luky J, Ryan, Filip Š, Honza J, Ondra B, Anisek J
Pod „dohledem“ lvíčka Bruncvíka jsme vyběhli na trávník proti soupeřům možna i zvučnějsích jmen, ale co na tom. Náš citlivě poskládaný tým :) složený z borců zkušenějších i těch co si prožili křest ohněm, což byla vlastně většina týmu, ročník 2013, vlétl na všechny s nadšením. Honza s Lukym od začátku sázeli goly, zatímco se zbytek týmu osměloval pomaleji. Ale netrvalo dlouho a přidali se ostatní. Martin s Filipem poctivě pracovali a když se v Ryanovi a Ondrovi probudil střelecký instinkt, odnesla to ČAFCka hattrickem od každého. A lvice Elza byla neškodné koťátko proti Anitce, jak ta bojovala se soupeři staršími a většími, ale nikdo nedokázal zabránit tomu aby i ona vstřelila svůj první gol kariéry. No on byl vlastně druhý, ale ten úplně první byl tak trochu omylem do naší branky, takže ten počítat nebudeme :)
Všem hráčům gratulujeme, rodičům, prarodičům a všem díky za podporu, hned jak budou fotky na portále projektu, dáme vědet.