Turnaj Ufoun Cup Kostelec n.C.l. 20/01/2018

V sobotu 20.1.2018 byl na programu turnaj v Kostelci nad Černými lesy. Před borci z MINI přípravky Sokola Kolovraty bylo celkem 5 zápasů po 15ti minutách. První zápas byl v podání Sokola velmi opatrný. Vsadili jsme na obranu. Podařilo se po velmi napínavém průběhu uhrát proti týmu pořadatelů vítězství 1:0. Zápas jsme v kabině patřičně probrali a řekli si, že musíme více střílet na soupeřovu bránu. To kluky nakopnulo a pak se začaly dít věci. Soupeři nestačili lovit míče ze sítě. Nedali jsme nikomu jedinou šanci a sebevědomě jsme šli za svým cílem. Před posledním zápasem, kdy už bylo jasné, že budeme první, jsme jako trenéři hledali pro kluky motivaci. Ušili jsme na ně drobnou lest.

Řekli jsme jim, že jestli nevyhrají i poslední zápas, tak žádné medaile nedostanou. Kdo viděl z diváků (rodičů), co se na hřišti dělo, tak si to užil. Kluci šli za vítězstvím tak bojovně, že doslova soupeře rozstříleli. Bylo z toho loučení s turnajem v podobě výsledku 12:0.

Po vynikajícím výkonu jsme tedy zaslouženě vybojovali první místo a kluci brali zlaté medaile. Celkem jsme nastříleli v 5ti zápasech 24 gólů.

Výsledky:

SK Vyžlovka – Sokol Kolovraty                    0:1