Turnaj Umbro Cup 19/11/2017

Zimní halová sezóna začala 19/11 turnajem v Říčanech. Výborný turnaj a za naši hru jsme sklidili pochvalu i od konkurenčních trenérů :) hned v prvním zápase jsme nastoupili proti dívčímu týmu Slavie, z nichž některé byly o hlavu větší než naši borci. V dalším průběhu jsme vystřídali prohru, výhru i nešťastnou remízu kdy jsme soupeře doslova mleli, ale branka nám byla jak zakletá :) Proti pozdějšímu vítězi Pragovce, jsme drželi ještě minutu před koncem vedení, ale nakonec nás přetlačili a zápas otočili. Kluky chválíme, Honza S, Vojta a Štěpa ukázali že ne nadarmo už trénujou s mladší přípravkou, Tomík a Jenda už jsou zkušení tahouni, Kamil jako vždy v každém souboji takřka s nasazením vlastního zdraví, snad ho hlava po té ráně už nebolí :) Matěj s Honzou J byli už na druhém turnaji, takže zkušenosti mají na rozdávání :) a Vašík si odbyl premiéru, dost možná jako úplně nejmladší účastník turnaje, a neohroženě podstupoval souboje se soupeři často o víc než hlavu většími :) Musíme znovu opakovat ze všechny chválíme.