Turnaj Vinohrady 02/12/2017

Byl to v mnoha směrech přelomový turnaj. Tradičním oporám se tolik nedařilo, všichni nováčkové dali svůj premiérový gól či víc. Z haly Sokola Vinohrady doslova sála historie a my, pod dohledem sochy dr. Miroslava Tyrše, přivezli barvy Sokola Kolovraty. Začátek byl v přátelském duchu, kolega z Louňovic měl s sebou méně zkušené borce, takže my, po domluvě, nechali většinou sedět ty zkušenější aby bylo o co hrát. Výhra 8:5 byla tedy opravdu přátelská, když o polovinu našich gólů se postaral Kamil který, jak je jeho dobrým zvykem, vlétnul na hřiště jak utržený vagon :) a protože už nebylo na co čekat, přidal se k němu Matěj, který naopak přidal svůj úplně první gól v kariéře a v dalším zápase hned dva další. Gratulujeme. V onom následujícím zápase se pak prosadil hattrickem Honza Smělý a 2 góly Marek. Bylo ale vidět že stejně jako Lukáš a Davča se zkušenější kluci trochu trápí a góly jim přibývaly jen pomalu oproti tomu jak jsme od nich zvykli. No není každý den posvícení :) V dalších zápasech jsme střídali výborné okamžiky s nepochopitelnýma chybama takže z trochu bláznivého průběhu vyčníval zejména gól Vašíka který si jej zasloužil za poctivý přistup ke každému zápasu. I jemu gratulujeme k premiérovému zásahu. A poslední zápasy proti týmům Berouna byly doslova prověrkou našich fotbalových charakteru a máme mam radost že jsme obstáli. Pravda, lepši z Berounských medvědu nás trochu pocuchali a my si připsali nejvyšší prohru, ale o to víc vynikl zápas proti slabším medvědům, kteří co jim chybělo fotbalově nahradili nasazením a hrou až za hranou pravidel, což rozhodčí, snad ve snaze ať je rychle hotovo, nechával běžet. Marek dohrával se stisknutými zuby, Luky se probíjel soupeřem sveřepě znovu a znovu a Davča překonal drobnou krizi a doslova vydřel mezi několika medvědy gól pro Honzu Jarůška, který tak završil úspěšný turnaj všech nováčků. Takže do třetice gratulujeme. Byl to pravda spis boj než fotbal, ale to někdy tak bývá. Díky všem klukům za fotbalové kvality i srdce, rodičům za podporu a zase se budeme těšit :)