Sokol Kolovraty - fotbal Praha

Zpět do blogu Starší přípravka

Zimní liga 15.1.

KOLOVRATY : KUNICE 19:3 (13:2), branky – 2.,4.,7.,24.,25.,45. Černý,15.,16.,28.,36. Uherek,10.,12.,21. Ganauer,1.,14. Sommer, 18.,28. Zadražil, 27. Bartoš, 37. Bělov – 7.,22.,35. soupeř

Sestava – Bělov (26. Sommer) – Bartoš, Sommer, Černý, Otta, Ganauer, Zadražil, Uherek

Do zápasu jsme výborně vstoupili, Crouch hned z rozehrávky přešel přes tři hráče a první dotek soupeře s míčem znamenal jen doražení míče do branky. I v dalších minutách jsme se drželi na půlce soupeře a větší zaujetí nám přineslo náskok. Dlužno podotknout, že k tomu přispěl i povrch hřiště. Po více než týdenních mrazech je umělka promrzlá a zejména ráno jsou změny v pohybu problematické. Naši hráči měli až na jednu výjimku kopačky turfy, zatímco kuničtí víc klouzali v lisovkách. Nicméně to byla jen část důvodu, proč jsme hlavně v prvním poločase byli výraznější. Hlavní byl dobrý první dotek. Většinou jsme při držení míče roztáhli hřiště a krajní hráči tak měli prostor míč zpracovat rovnou do pohybu a do volného prostoru. Dobře jsme se pohybovali i bez balonu a tak měl hráč s míčem téměř vždy na výběr jít sám nebo přihrát volným spoluhráčům. Klouzavý terén přispíval i k tomu, že padalo hodně gólů. Pokud se střílející hráč dostatečně soustředil na střelu, byl to většinou gól.

Do druhé půle se kuničtí lépe vyrovnali s terénem, u našich hráčů chyběla právě ta koncentrace v koncovce, kterou jsme měli v prvním poločase. V celém zápase byl hodně pohyblivý Šimanski, posbíral spoustu míčů v poli. Za první dotek bych chtěl pochválit Barta a Gleba. Hodně si hru ulehčili zpracováním míče a nemuseli se tlačit do kliček do hráčů, což se jim v jiných zápasech stává. Petr v brance dobře četl hru. Bylo vidět, že zápas kluky bavil.

 

KOLOVRATY 2007: VIKTORKA ŽIŽKOV 2007 13:4 (10:2), branky – 3.,8.,10.,11.,24.,47. Uherek, 17.,20.,45. Ošlejšek, 4.,23. Zadražil, 14.,38. Jedlička – 5.,16.,31.,49. soupeř

Sestava – Zelenay (26.Šach) – Uherek, Šach, Ludvík, Ošlejšek, Zadražil, Richter, Aloma, Jedlička

Na odpolední zápas vrchní vrstva hřiště povolila a tak jsme tolik neklouzali. I odpoledne jsme vstoupili do zápasu aktivně, k první brance nám pomohla penalta, při které Adam přešel přes obránce, který ho ve snaze ještě odehrát míč před brankou podrazil. Adam proměnil střelou za háčky. Branek v prvním poločase padlo zase spousta – střely, dorážky, individuální průniky i kombinační akce. K vedení v prvním poločase nás vedla větší snaha hrát i bez míče.

Stejně jako v prvním zápase jsme točili kluky na různých postech. Úměrně tomu, že odpoledne hráli kluci o rok mladší, byly některé útoky pomalejší a postupné, víc se taky chumlovalo. Individuálně se dařilo Adamovi, který byl hodně pohyblivý. Ve druhé půlce se trochu vytratil a všímal si víc kdo koho nakopnul. Mrzet nás může snad jen to, že si nedali všichni branku; šance na to byly. Ale i to jsme probrali po zápase v kabině.

Zpět do blogu Starší přípravka

Komentovat

Zpět do blogu Starší přípravka
Sokol Kolovraty || Login