Sokol Kolovraty - fotbal Praha

Zpět do blogu Starší přípravka

Zimní liga, zápasy 22.1.

KOLOVRATY – ČESKÝ BROD 16:4 (6:2), branky 13.,24.,33.,38.,47. Ganauer, 6.,25.,27.,41. Černý, 42.,45.,46. Bohuslav, 8.,10. Bělov, 28.,31. Uherek – 10.,14.,40.,46. soupeř

Sestava – Zelenay (26. Bělov) – Bělov, Sommer, Černý, Ganauer, Otta, Uherek, Bohuslav

I v zápase s Českým Brodem jsme se dokázali gólově prosadit. V rozcvičce jsme se zaměřili na přesnou přihrávku v co možná největší rychlosti. Do hry jsme postupně přihrávky a udržení šířky hřiště dostali. Dobrý výběr místa byl nakonec rozhodující, kluci měli dost času na kličku nebo převzetí přihrávky. Pěkný zápas v dobrém tempu.

KOLOVRATY 2007 – RADOŠOVICE 2007 8:6 (5:3), branky 4.,9.,18. Bohuslav, 19.,30. Vokroj, 14. Zelenay, 27. Uherek, 38. Richter – 9.,15.,17.,29.,35.,50. soupeř

Sestava Uherek (26.Matula) – Zelenay, Vokroj, Šach, Matula, Bohuslav, Ludvík, Richter

Na začátku zápasu se hrálo ve středu hřiště, šance přicházely, pokud míč propadl za obrany. V prvním poločase jsme byli nakonec produktivnější, prosadil se hlavně Kuba, jehož zakončení bylo dostatečně důrazné. Oběma týmům se stávalo, že zůstal míč v přehuštěném středu. O celkovém vítězství rozhodla produktivita v prvním poločase, v druhém poločase jsme drželi náskok a vždy když soupeř snížil, opět jsme odskočili.