Sokol Kolovraty - fotbal Praha

Zpět do blogu Starší přípravka

Zimní liga, zápasy 29.1.

KOLOVRATY – SATALICE 10:2 (5:0), branky 2.,16.,19.,29., 42. Černý, 11., 35. Ganauer, 26., 44. Šach, 24. Sommer – 37., 45. soupeř

Sestava – Bělov (26. Reitmeier) – Sommer, Ganauer, Reitmeier, Černý, Otta, Šach, Richter

Oproti posledním dvěma zápasům jsme nevyužívali tolik otáčení hry na slabou stranu, chtěli jsme to hlavně po středových hráčích, ale ti se spíš pouštěli do akcí jeden na jednoho nebo dva protihráče. Tím byla celkově i hra pomalejší. Velký prostor obsáhl Šimon, občas i na úkor spoluhráčů. Potěšily hezké branky.

KOLOVRATY 2007 – BŘEZINĚVES 2007 6:11 (3:6) branky 18.,23.,31.,47. Zadražil, 3. Aloma – 7.,9.,13.,14.,19.,20.,37.,40.,41.,48.,50. soupeř

Sestava – Zelenay (26. Uherek) – Uherek, Zadražil, Aloma, Ošlejšek, Ludvík, Jedlička, Bohuslav, Jansa

Do zápasu jsme vstoupili dobře, David na polovině hřiště zpracoval míč do pohybu a svůj únik proměnil střelou po zemi. Důležité bylo to zakončení, protože šancí v celém zápase jsme měli hodně, s jejich proměňováním jsme byli na štíru. Po úvodní brance oba týmy hrály s chutí, dost se kličkovalo a také se hodně ztrácel míč. Pro výsledek se ukázalo důležité proměnit šance, Kuba, Šlejša i Adam v koncovce vsadili na razanci, ale stříleli doprostřed branky. Kluci z Březiněvse byli ve střelbě přesnější a s každou brankou v naší síti se jim hrálo líp. Ke konci poločasu ukázal recept na gól spoluhráčům dvakrát Jáchym, neukvapil se a po zemi vedle gólmana vstřelil dvě branky. Takhle jsme chtěli pokračovat i v druhé půlce, Adam šel chytat, protože tenhle zápas; na rozdíl od předchozích; nehrál s chutí. Zase jsme začali dobře, Jáchym přidal branku, ale v dalších šancích jsme si počínali jako v první půli – střely do brankáře nebo mimo bránu. Zhruba v půlce druhého poločasu se soupeř chytil a přidal několik rychlých branek a pak už byly karty rozdané jasně, naši kluci už nevěřili, že s výsledkem něco udělají a počítali góly v naší brance. Celkově začátky poločasů fajn, ale ty koncovky…