Úspěšná sezona mladší přípravky

Mladší přípravka odehrála výsledkově velmi povedenou sezonu. Ve 22 zápasech byla jen 2x poražena a dala úctyhodných 804 branek. Níže krátké hodnocení hlavního trenéra Jaromíra Procházky a výsledky v sezóně 2022/23.

“Víkend 10-11/6 byl poslední hrací pro MP Sokola Kolovraty. A přestože zrovna ten poslední úplně herně nevyšel, po pravdě už jsme zkoušeli základ pro další sezonu, je čas se ohlédnout. Řečí čísel je to 22-20-0-2 tedy mistrovský titul. Víme že přípravkové kategorie nemají tabulky, je to “jen” příprava, ale řekněte to borcům co jsou natěšení na zápas a nadšení když jej vyhrajou a bulí když se to nepovede. Mladší přípravka Sokola Kolovraty svoji soutěž vyhrála. A copak by někdo chtěl zpochybnit to nadšení, um, odhodlání a bojovnost, jen proto že je jim 9 let?…. My trenéři jsme nadšeni a stáli jsme za nimi od začatku, do konce. A díky vám, co jste byli s námi. Sezona je u konce, ať žije ta nová a znovu společně za Sokol Kolovraty…”