Výsledky mládeže U-7 – U13

MLADŠÍ ŽÁCI “A”

Ďáblice – Sokol Kolovraty 1:2 (1:1)

Branky: 21. Valtr (Plecháček), 63. Vlček

Prvomájový víkend začal brzkým výkopem v sobotu v Ďáblicích. Potřebovali jsme předehrát zápas kvůli turnaji v Německu a soupeř nám vyšel vstříc. Vstup do zápasu nám vyšel, hned v úvodu jsme si vytvořili šanci a pak prvních deset minut jsme domácí zavřeli před brankou. Koncovka ale byla slabá a nepřipravená. Při první vážnější akci soupeře jsme propadli ve středu hřiště, Viki ještě vyrazil první střelu, dorážce do prázdné jsme už ale nezabránili. Soupeř zpřesnil hru, ale dál jsme si vytvářeli šance a po jednom Patrikově průniku po lajně přišla přihrávka před bránu, kde byl připravený Dan. Z prvního poločasu jsme si mohli odnést víc než vyrovnaný stav. Ve druhé půli se hra vyrovnala, ale moc šancí nebylo. Nakonec rozhodla individuální akce Štěpána, který nejdřív přetlačil svého protivníka na středu a pak utěšenou střelou z hranice vápna rozhodl. S Ďáblicemi jsme v této sezoně sehráli tři zápasy, pokaždé s výsledkem 2:1 pro nás. Tento zápas asi vyzněl herně nejlépe.

Hráč utkání: Vlček

HTML galerie Zonerama
HTML galerie 1

Sokol Kolovraty – Tempo “C” 2:1 (1:0)

Branky: 15. vlastní (Šourek), 40. Plecháček (Šotola)

Emanuel – Darmovzal, Šotola, Szlachta, Svoboda, Plecháček, Vlček, Veselý, Valtr, Chadima, Hodulák, Šourek, Gajdůšková

Druhý zápas v pondělí odpoledne orámoval prodloužený prvomájový víkend. Až na zraněného Fandu jsme byli kompletní a využili jsme toho pro rychlejší střídání a po většinu zápasu i vysoké napadání rozehrávky. Utkání se hrálo ve svižném tempu bez nějakých hluchých míst. Velice dobře hráli obránci, ať už byli na hřišti Darmik, Šimon nebo David. Do vedení jsme se dostali šťastnou brankou, Dominkův roh na předni tyč si srazil gólman hostí do branky. Ve druhém poločase jsme se párkrát dostali pod tlak tempáků, o to nebezpečnější byly naše rychlé výpady. O tom, že obránci hráli vysoko svědčí druhá branka, kdy Šimon v hloubi pole vypíchnul míč a posunul Patrikovi, který sám před brankářem nezaváhal a navýšil vedení. V závěru pohrdnul gólovkou Teo aby vzápětí soupeř potrestal naší rozehrávku, kdy Darmik nebyl dostatečně v šířce hřiště. Tím se zajímavý zápas uzavřel. Oproti podzimu se nám daří udržet koncentraci a tempo po celé utkání a pro tým je z toho odměna pěkných výsledků. Proti Tempu hráli všichni dobře a naplno.

Hráč utkání: Plecháček

STARŠÍ PŘÍPRAVKA

Střešovice – Sokol Kolovraty 22:23

Franc – Hráský, Chejn, Lukáš J., Tůma, Vybíral, Millan, Kintl

Chalupecký – Baudyš, Hartman, Hudec, Mišík, Duba, Jirků, Lukáš A., Surý, Darmovzal

Odehráli jsme velmi dramatické utkání. Soupeř na nás nastoupil ve velmi silné sestavě. Byl to velký boj od prvních minut. Měli jsme optickou převahu, ale nedařilo se proměňovat naše šance. Soupeřův golman byl téměř neprůstřelný. Staršímu týmu se v poslední čtvrtině podařil heroický výkon. Během posledních sedmnácti minut se podařilo nastřílet soupeři 9 gólů a jen jednon dostat. Díky tomu se podařilo otočit celkové skóre a sanovat tak ztrátu mladšího hřiště. Druhý zápas po sobě se nám podařilo vyhrát rozdílem jednihé gólu s absolutně identickým skóre 23:22 :-).

Hráč utkání: Tůma, Jirků

Sokol Kolovraty – Spoje 41:13

Franc – Hráský, Chejn, Lukáš J., Tůma, Vybíral, Surý, Baudyš, Plamínek

Bureš – Jirků, Tříska, Hudec, Darmovzal, Duba, Rokyta, Millan, Císař

Ve čtvrteční odpolední bitvu přijel tým Spoje Praha. Klukům jsme naordinovali útočnou hru. Ta byla vidět po celý zápas na obou hřištích. V zápase jsme byli lepším týmem a soupeře víceceméně k ničemu nepustili. Byly vidět velmi pohledné akce se zakončením do prázdné brány, ale i velmi podařené střely ze střední vzdálenosti. Z kluků byla cítit chuť soupeři nasázet co nejvíc gólů a užít si tak zápas na maximum. Soupeře jsme přehráli vysoko 41:13.

Hráč utkání: Duba, Vybíral

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

FK Vinoř – Sokol Kolovraty 9:43

Lukáš – Duba, Hartman, Janák, Reichl, Budík, Šerý

Zima – Světlík, Nosek, Nacher, Fabík, Strnad, Ošmera, Hodulák

Počasí mizerné, hra výborná, dalo by se shrnout. Naši hráči se zakousli do dnešního zápasu s chutí a radostí a po 2 čtvrtinách jsme vedli na prvním hřišti 14:0. Ve druhé části bylo potěchou pro diváka sledovat nejen individuální dovednosti našich hráčů, ale i týmová souhra – většina golů padala po kombinační hře, do které se zapojili všichni hráči včetně Adama v bráně, která končila geniální nahrávkou do jasné příležitosti a golem. Konečně zabralo i druhé hřiště, které měl tentokrát Niki pod svým vedením a rozdával krásné přihrávky, ze kterách těžili všichni, zejména pak Kryštof, který se po absenci vrátil ve staré střelecké formě a další navrátilec, neúnavný Tonda. Jen tak dál…

Hráč utkání: Lukáš, Reichl, Nacher