Výsledky mládeže U15 – U19

STARŠÍ DOROST

Sokol Kolovraty – Bílá Hora 4:1 (2:0)

Branky: 1. Ganauer (Myška), 14. Ganauer (Myška), 56. Myška (Uherek), 88. Uherek (Vitouš)

Nerad – Hruška, Meddeb, Jurajda, Severa – Vlk, Uherek – Tregler, Ganauer, Aberle (72. Bartoš) – Myška (72. Vitouš)

Poslední utkání s týmem ze spodku tabulky, s novým hroťákem, bez Romana a Uweho, jinak kompletní. Hned v první minutě na hrotu hrající Matěj sklepl patičkou balon na Glebinha, který potáhl míč za vápnem a utěšenou střelou za tyč jsme se dostali do vedení 1:0. Pokračovali jsme v aktivní hře hned ve 14. minutě si pánové spolupráci zopakovali. Matěj na Gleba, střela za vápnem a 2:0. Zbytek poločasu se proměnil ve spalování tutových šancí. Gleb nezvládl samostatný únik od půlky hřiště, radši zakopl balon vysoko nad, nezvládl uklidit balon poskakující na lajně a ostatní na tom byli dost podobně. Kdyby první poločas skončil 8:0 nemohl nikdo nic říct.

V druhém poločase jsme úspěšně pokračovali ve spalování 100% šancí. Z nejmenší šance se povedlo protlačit Matějovi míč do brány a konečně jsme odskočili na 3:0. Místo klidu jsme si ale nechali dát hloupý gól po dlouhém nákopu a o dalších pár minut později mohl snížit soupeř na 3:2, ale Lukáš nás skvělým zákrokem podržel. Naštěstí nás to opět probudilo a už jsme soupeře do žádné šance nepustili. Nakonec ještě po krásném pasu Víti dal na konečných 4:1 Uhers.

Hráč utkání: Adam Uherek

HTML galerie Zonerama
HTML galerie 1

MLADŠÍ DOROST

Střešovice – Sokol Kolovraty 1:1 (1:2)

Branky: 51. Vitouš (Ganauer)

Vasileski – Bohuslav, Uwe, Čechal, Jurajda, Ludvík, Ponert, Uherek, Všetečka, Danda, Vlk, Bartoš, Ganauer, Vitouš, Pešír, Sommer, Jedlička, Vokroj

Těžký zápas dvou poločasů. Naše taktika, kterou jsme si řekli v šatně, se zhroutila po odehraných 5 minutách a hráči na hřišti vypadali, jako bychom je cestou nabrali na zastávkách a viděli se poprvé. Poločasový výsledek 1:0 pro soupeře byl ještě pro nás laskavý. V šatně před druhým poločasem, jsme museli s trenéry zvýšit hlas a vyhodnotit si chyby které jsme dělali. Druhý poločas už se vyvíjel podle našich představ a to vedlo i k vyrovnávací brance po pěkně kombinaci Gleba a Víti. Při troše štěstí jsme zápas mohli i otočit v nás prospěch, ale remíza je zasloužená.

Hráč utkání: David Čechal

STARŠÍ ŽÁCI

Sokol Kolovraty – FAAZ 3:0 (1:0)

Branky: 5. Šourek (Franěk), 51. Coufal, 54. Císař

Szlachta – Franěk, Leun, De Heij, Novotný, Coufal, Toptikov, Čechal D., Reitmeier, Sommer, Strnad, Císař, Hrdlička, Čechal L., Rogan, Šourek

Oboustranně velmi pěkný zápas. Nám se povedl start do utkání, který byl korunován rychlou brankou. Od 20. minuty prvního poločasu to byl, ale z naší strany hodně podprůměrný výkon. Myslím si, že to bylo nejhorších 20 minut co jsme letos odehráli. O poločase byl ,,trošku´´ průvan v kabině a hráči si to vzali k srdci. Ve druhém poločase opět nastoupil tým, který chtěl hrát kombinační a útočný fotbal. Soupeř se snažil o vyrovnání, ale nám se podařilo tuto snahu otupit dvěma vstřelenými góly v rozmezí pár minut a zápas dovézt do vítězného konce.

Hráč utkání: Ondřej Coufal